18 lat Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów „Żak-Art”

0
946
Foto: FB Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy

To już kolejna odsłona Tygodnia Twórczości Artystycznej „ŻAK-ART 2018” w Polkowicach. Wyjątkowemu, bo pełnoletniemu już przeglądowi, towarzyszyły występy uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Część oficjalną tego dnia rozpoczęła muzycznie Katarzyna Mirowska, a tuż po niej wystąpili prowadzący – Agata Zawiłowicz i Jakuba Bojczuk z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.  Dyrektor szkoły, Zbigniew Gołębiowski, podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia i dokonał uroczystego otwarcia „ŻAK-ART-u”. Podziękował również nauczycielom za wyjątkowe zaangażowanie w czasie  realizacji kolejnych edycji projektu.

Na scenie wystąpili najmłodsi adepci sztuki teatralnej, z grup teatralnych Bartka Kamińskiego z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie, które znakomicie poradziły sobie z aktorskimi wyzwaniami. Następnie zaprezentowali się uczestnicy warsztatów muzycznych, prowadzonych przez wokalistkę – Katarzynę Mirowską. Goście mieli okazję zobaczyć także przedstawienie „Słaba płeć walentynkowo” w wykonaniu aktorów szkolnego teatru „Anty dotum”.

Poprzedni artykułWyróżnienie dla Kurka na Gali Mistrzów Sportu
Następny artykułZatańczyli poloneza na polkowickim rynku
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651