Kierował pod wpływem narkotyków

0
730

Dzielnicowy z Grębocic zauważył kierującego pojazdem 24-latka, któremu miesiąc wcześniej policjanci zatrzymali prawo jazdy. Istniało wówczas podejrzenie, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. Tym razem młody mężczyzna sam przyznał się do ich zażywania.

W trakcie kontroli drogowej w Kwilicach mężczyzna oświadczył funkcjonariuszowi, że nadal nie posiada prawa jazdy, a po chwili dodał, że kilkanaście godzin wcześniej palił marihuanę. Zachowanie mężczyzny było podejrzane od samego początku kontroli. Mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantem był zdenerwowany, a jego zachowanie wskazywało, że może mieć na sumieniu coś więcej, niż tylko kierowanie pojazdem bez uprawnień i pod wpływem narkotyków.

Przy 24- latku policjant znalazł kilka porcji handlowych marihuany, a późniejsze badanie narkotesterem potwierdziło, że zatrzymany mężczyzna może być pod wpływem środków odurzających w postaci amfetaminy, metaamfetaminy i marihuany.

24-latek trafił do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Odpowie również za kierowanie pojazdem bez posiadanych do tego uprawnień oraz pod wpływem narkotyków.

 

Poprzedni artykułTriumf koszykarek w Siedlcach
Następny artykułAresztowany za handel narkotykami – FOTO, VIDEO
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651