Pocisk do granatnika RPG i amunicja w polkowickiej piwnicy [FILM]

0
1097

Szukali narkotyków, a znaleźli pocisk ćwiczebny do granatnika RPG i amunicję. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zabezpieczyli już niebezpieczne przedmioty, które znaleźli w jednej z piwnic w Polkowicach. 

 Policjanci Wydziału Kryminalnego podejrzewali mężczyznę o posiadanie i rozpowszechnianie substancji psychotropowych. W trakcie śledztwa ustalili, że część środków odurzających może znajdować się w jednym z pomieszczeń piwnicznych na terenie Polkowic. Znaleźli tam kilka porcji handlowych marihuany oraz, ku ich zdziwieniu, pocisk ćwiczebny do granatnika RPG oraz amunicja do karabinka kbks.

Jak informuje Oficer Prasowy Polkowickiej Komendy, zabezpieczone przedmioty zostaną wysłane do laboratorium kryminalistycznego w celu potwierdzenia ich autentyczność i sprawdzenia czy ich posiadanie jest zabronione.

Policjanci zatrzymali właścicielkę piwnicy, która usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii można trafić do zakładu karnego nawet na 3 lata.

 

Poprzedni artykułPolkowice w śniegu
Następny artykułNa podwójnym gazie w Chocianowie
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651