2. miejsce polkowickich policjantów!

0
3171

Policjanci z Polkowic zajęli drugie miejsce, w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy.

Polkowiczanom na osłodę pozostaje fakt, że kom. Tomasz Jagielski, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Chocianowie, został królem strzelców legnickich zawodów. W zmaganiach wzięło udział siedem drużyn.

Już na samym początku zmagań uczestnicy byli świadkami przedwczesnego finału pomiędzy reprezentacją Komendy Miejskiej Policji z Wałbrzycha i policjantami z Polkowic. Niestety to wałbrzyszanie udanie rozpoczęli turniej, pokonując naszych piłkarzy 3:0.

Późniejszą fazę turnieju polkowiczanie mogą jednak uznać za udaną. Drużyna z Polkowic przy wsparciu Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach podinsp. Waldemara Cichockiego kolejno zremisowała z gospodarzami turnieju z KMP Legnica 2:2 oraz zespołem KPP Złotoryja 1:1, zwyciężyła w starciach z piłkarzami z KPP Świdnica 3:2 i z KPP Góra 4:3.

Polkowiccy funkcjonariusze ostatni mecz, który decydował o ostatecznym kształcie tabeli, rozegrali przeciwko reprezentacji KPP z Jawora. Pewne zwycięstwo 6:3 w tym spotkaniu pozwoliło zameldować się polkowiczanom na drugim stopniu podium – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, z KPP w Polkowicach.