Wypadek przez wyprzedzanie

1
3082

Kierowcy trafili do szpitala po wyprzedzaniu zakończonym zajechaniem drogi.

Kierowca renault clio na bolesławieckich tablicach wyprzedzał toyotę jadącą z Lubina. Manewr rozpoczął na zakręcie, jednak zza zakrętu – z naprzeciwka jechał inny pojazd. Kierujący renault przecenił moc swojego samochodu… Zajechał drogę toyocie uderzając w nią tyłem swojego pojazdu. Japoński pojazd obróciło i uderzyło w mur oporowy, przepustu wodnego. Tymczasem renault wylądowało w polu znajdującym się znacznie poniżej drogi. Samochód sprawiał wrażenie sprawnego, bo bez udziału pomocy drogowej, po wykonaniu czynności, dojechano nim do polnej drogi.

Do stłuczki doszło około godziny 9 na drodze wojewódzkiej nr 335 (Lubin-Chojnów), na 15 kilometrze, czyli około kilometra przed Chocianowcem.

Polkowicka policja wspólnie z lubińskimi funkcjonariuszami zorganizowała objazd miejsca wypadku. Kierowcy jadący w stronę Lubina, skręcali w Żabicach w kierunku na Gorzycę. Podobnie kierowano wyjeżdżających z Krzeczyna Małego.

Po godzinie 11 droga była ponownie przejezdna.

Poprzedni artykułPierwsze starcie klas mundurowych w Polkowicach
Następny artykułTysiąc drzew na minutę, czyli polkowickie dzieci sadzą drzewa

1 KOMENTARZ

  1. Widzę są na tej stronie Redaktorzy którzy potrafią napisać ciekawy artykuł a nie tak ja ta pożal się boże „redaktor” Klaudia która tylko tworzy gówno burze z niczego żeby w ogóle się pokazać. Brawo Panie Redaktorze Pit!

Comments are closed.