Będą odejścia z rządzącego Polkowicami PdMP ?

6
2271

Wieloletni działacz Stowarzyszenia Porozumienie dla Mieszkańców Polkowic (PdMP), a jednocześnie Przewodniczący Rady Powiatu w Polkowicach zamierza się pożegnać z grupą osób sprawujących władze w mieście i powiecie?

Od dłuższego czasu widać, iż Krzysztofa Nestera  coraz mniej łączy ze Stowarzyszeniem PdMP. Jest aktywny przy akcjach, które organizowane są przez konkurencyjne dla Porozumienia stowarzyszenie. Czy współpracownik najważniejszych osób w Polkowicach chciałby porzucić PdMP, którym od lat twardą ręką  kieruje Emilian Stańczyszyn?

– W tej chwili nic nie jest wykluczone. Jeśli podejmę taką decyzję na pewno o niej poinformuję – powiedział Nester.

Rada powiatu polkowickiego liczy 19 radnych, w tym cztery osoby z Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic, które tworzą koalicję z Prawem i Sprawiedliwością oraz Stowarzyszeniem Jedność Powiatowa. Przewodniczący Nester jest radnym od trzech kadencji.

Poprzedni artykułGmina Polkowice bierze 53 mln zł kredytu! [AKTUALIZACJA]
Następny artykułWystartował kolarski peleton CCC Grody Tour
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

6 KOMENTARZE

  1. Związek Radziecki też był wielki i w końcu się skończył!! Czekam na ten moment!!!

  2. Coś czuje, że pdmp będzie w tym roku sztandar wyprowadzać. Ile można ludzi trzymać za twarz. Kilka osób w mieście rządzi, inni to mrówki, ale w mrówkach jest siła. I z “lewem” z Małej sobie poradzą. Co mądrzejsi uciekną, inni pójdą z wodzem na dno, bo brak im rozumu, co pokazują nawet na sesji – orła plakat.

  3. Co on tam ściemnia, że nie podjął decyzji. Od kilku lat ktoś go widział podczas uroczystości z burmistrzami, władzą gminy? Nikt, bo przychodzi gdy już się rozejdą. Jak ich nie ma to jest Nester. Taka prawidłowość. Widocznie od dłuższego czasu wsydzi sie ich, wiec unika jak moze. Chyba tylko papierka nie złożył, bo mentalnie dawno pożegnał sie z pdmp.

  4. Jak się władza juz zmieni, oby na tych wyborach, to trzeba sprawdzić wydatki z poprzednich kadencji. Już widzę te pranie kasy w różnych firmach reklamowych …to się nazywa tzw promocja 🙂 Już ja coś wiem na ten temat.

  5. Nester to nestor PO. NIECH SPADA. Bo nikt już nie pokona naszego kochanego Emiliana. Taka wola WŁADZY. Gdzie macie opozycję? Śmieszne i głupie. Po prostu, będzie powtórka z 2014. Tylko jeszcze nie znamy rozmiarów zwycięstwa. Przecież PiS w Polkowicach je z łapy wodza PdMP, więc z czym do ludzi?

Comments are closed.