Jednak odchodzi – Krzysztof Nester żegna się z PdMP

2
2725

Krzysztof Nester  odchodzi z Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic (PdMP)! Przewodniczący Rady Powiatu, a wcześniej Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego złożył pisemną rezygnację z przynależności do Stowarzyszenia Emiliana Stańczyszyna.

Nie mogę już dłużej firmować swoją osobą polityki jaka jest prowadzona przez władze miasta. Nasze drogi już jakiś czas temu się rozeszły i dziś to już za duży dystans jaki nas dzieli, by móc wspólnie pracować nad rozwojem mojej gminy. Mam inne spojrzenie na przyszłość, na jakość zarządzania i kierowania ludźmi, a także na zachowanie wobec Mieszkańców. Władza przestała słuchać i rozmawiać z ludźmi  – mówił Krzysztof Nester.

Sytuacja wewnątrz ugrupowania również nie sprzyja optymizmowi. W środku jest marazm, radni nie mogą doprosić się rozwiązywania najprostszych problemów. Panuje dyktat kilku osób, które narzucają swoje zdanie większości. Radni boją się odezwać, by nie popaść w niełaskę. Tak opisuje sytuację w stowarzyszeniu Krzysztof Nester.

Nie jestem jedyną osobą, która żegna się z Porozumieniem dla Mieszkańców Polkowic. Przede mną wiele  osób rozstało się z tym ugrupowaniem. Po moim odejściu na pewno znajdą się takie osoby, które złożą rezygnację. Nikogo do tego nie namawiam,  są to osobiste decyzje.

Wiele wskazuje na to, że sytuacja dla rządzącego blisko ćwierć wieku miastem PdMP nie jest komfortowa, zwłaszcza, że  już jesienią tego roku odbędą się  wybory samorządowe.

 

 

 

 

Poprzedni artykułPolkowice wygrały turniej OZPN
Następny artykułChocianów stawia na rozwój
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

2 KOMENTARZE

  1. Dziwne, ze do tej pory tyle osob tan siedzi. Troche wstyd mówić, ze jest sie z pdmp. Gdybym miała to powiedziec to na pewno miałabym opor.

Comments are closed.