Nowe otwarcie w polkowickim Kukiz’15

2
3033

Od ubiegłego czwartku koło terenowe powiatu polkowickiego Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 działa pod kierownictwem nowego przewodniczącego. Na wniosek członków koła odbyło się zebranie podczas którego w miejsce dotychczasowego szefa Marka Staronia  wybrany został polkowiczanin, górnik Piotr Walkiewicz.

 „Przepraszam, że tak późno informuję prasę oraz mieszkańców. Nie chciałem, by za pośrednictwem mediów o zmianach w kole informować członków nieobecnych na zebraniu” – poinformował nas nowy przewodniczący.  „Kukizowcy podjęli decyzję, że zapraszają do swojego grona wszystkie osoby chcące realnych zmian w samorządzie. Nie ukrywamy, że szukamy i jednoczymy przede wszystkim ludzi młodych i ludzi rozsądnych, którym nie wmówi się że czarne jest białe, a białe jest czarne – bo Ci ludzie czerpią informację w niecenzurowanych jeszcze mediach internetowych” – dodaje Walkiewicz.

Nowy przewodniczący koła przedstawił również plany związane z działalnością na nadchodzące wybory samorządowe oraz zachęcał do zapoznania się z informacji o stowarzyszeniu na stronie www.samorzadyzkukizem.pl.

Jedną z pierwszych inicjatyw Piotra Walkiewicza była organizacja spotkania liderów polkowickich środowisk opozycyjnych.

Do tematu wrócimy.

 

Poprzedni artykułUciekał przed policjantami – Miał ponad 2 promile i kierował samochodem mimo wydanego zakazu
Następny artykułRady osiedla czeka gruntowna reforma?
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

2 KOMENTARZE

    • może tajniak z PDMP – jedność. był Mareczek i sabotował działalność, teraz Romek będzie za kreta robił

Comments are closed.