Pojechali nad morze dzięki wsparciu fundacji KGHM i gminy

0
1521

30 podopiecznych Chocianowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski wyjechało na turnus rehabilitacyjny do Kołobrzegu. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu fundacji KGHM i Gminy Chocianów.

 Pomoc finansowa była niezbędna, by wyjazd mógł się w ogóle odbyć. –Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za okazane serce. Nasi podopieczni każdego dnia ciężko pracują, by móc normalnie funkcjonować. Każdego dnia uczą się nowych rzeczy, a jest to możliwe, dzięki wsparciu m.in. gminy– mówi Anna Jabłońska, opiekunka Chocianowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski.

Chocianowskie Stowarzyszenie otrzymało w sumie 10 tysięcy złotych z fundacji KGHM oraz 5 tysięcy złotych z Gminy Chocianów.

W gminie Chocianów liczy się każdy mieszkaniec. Chocianowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski zawsze może liczyć na wsparcie samorządu. Dbamy o każdego mieszkańca– mówi Franciszek Skibicki, Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów.

Podopieczni Stowarzyszenia skorzystali dzięki temu z cyklu rehabilitacji. Skorzystali m.in. z zabiegu krioterapii, masaży, okładów borowikowych, czy też kąpieli solankowych.

 

 

Poprzedni artykułHej, sokoły! Witajcie!
Następny artykułKojarzysz te osoby? Są poszukiwani przez policję!
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651