Polkowiczanie dostali baty od ŁKS-u

0
743

W meczu kontrolnym rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice ulegli I ligowemu ŁKS Łódź 0:4. Był to już drugi sparing zielono-czarnych przed zbliżającym się nowym sezonem.

Po wysokiej wygranej z Odrą Ścinawa(5:0) tym razem zielono-czarni zagrali z I ligowcem – ŁKS-em Łódź. Pojedynek zakończył się wygraną rywala 4:0. Obie drużyny są jednak na innym etapie przygotowań do sezonu. Łodzianie startują już za tydzień, natomiast polkowiczanie do rozpoczęcia ligi mają jeszcze 3 tygodnie. Pomimo porażki trener Enkeleid Dobi nie ukrywał zadowolenia z rozegranego sparingu.

Trener Enkeleid Dobi: Zagraliśmy dobre spotkanie, a wynik nie odzwierciedla sytuacji na murawie. Zabrakło ostatniego podania. Dałem szansę gry wszystkim zawodnikom testowanym oraz zdolnym juniorom. Za tydzień w meczu z rezerwami Miedzi Legnica powinno być już zdecydowanie lepiej.

KGHM ZANAM Górnik Polkowice – ŁKS Łódź 0:4 (0:2)
Bramki: Kamil Juraszek 3, Jakub Kostyrka 38, 57, Paweł Wojowski 65

KGHM ZANAM Górnik Polkowice
I połowa: Kopaniecki – testowany, testowany, Kowalski-Haberek, Magdziak, Galas, testowany, Radziemski, Azikiewicz, Świdwa, Bednarski

II połowa: Furtak – Fryzowicz, Malawski, testowany, testowany, testowany, Osiadły, Bancewicz, testowany, Szuszkiewicz, Ciupka

Grali również: Stettler, Olszewski