Górnik Polkowice stawia na 1-ligowców

0
1118

W sobotę o godzinie 11.00 na stadionie lekkoatletycznym na 11 lipca piłkarze Górnika Polkowice rozegrają mecz z rezerwami Miedzi.

Nie będzie to pojedynek o ligowe punkty tylko trzeci mecz kontrolny polkowiczan w okresie letnich przygotowań do sezonu…To będzie okazja do obejrzenia nowych zawodników Górnika.

Kamil Wacławczyk i Marek Opałacz zostali nowymi zawodnikami KGHM ZANAM Górnik Polkowice. Dziś piłkarze podpisali z klubem roczne kontrakty.

Zarówno Kamil Wacławczyk jak i Marek Opałacz bronili przed laty barw Górnika Polkowice. Ostatnio obaj występowali w Bytovii Bytów – Nice I lidze.

Marek Opałacz swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Zagłębiu Lubin. Od roku 2007 grał dla Górnika Polkowice. W sezonie 2011/ 2012 przeniósł się do Floty Świnoujście. A następnie Bytovii Bytów. Doświadczony 34 letni Opałacz wzmocni polkowicką defensywę.

Kamil Wacławczyk to rodowity polkowiczanin, który swoje pierwsze kroki stawiał w Górniku. W sezonie 2011/2012 trafił do ekstraklasowego GKS-u Bełchatów, gdzie spędził 4 sezony. Później na chwilę wrócił do Górnika by po rundzie jesiennej 2015/2016 przenieść się do Bytovii. Dziś 31 letni Wacławczyk wrócił do swojego macierzystego klubu, gdzie będzie podporą linii pomocy.

Poprzedni artykułGotowi? Rusza TSport Summer City Basketball Challenge Polkowice 2018
Następny artykułZa rok Polkowice będą zadłużone na 100 mln zł?