Górnik Polkowice z armią wychowanków zaatakuje 2 ligę

0
710

Już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki rundy jesiennej III ligi piłkarskiej. KGHM ZANAM Górnik Polkowice podejmować będzie Zagłębie II Lubin.

Po blisko 2 miesięcznej przerwie na murawę ponownie wybiegną ligowcy. Przy ul. Kopalnianej w Polkowicach dojdzie do meczu derbowego. Miejscowy Górnik zagra z Zagłębiem II Lubin. Spotkania z rywalem zza miedzy zawsze stały na wysokim poziomie i nigdy nie zabrakło emocji. Pojedynek zaplanowano na godz. 18.
Znamy już całą kadrę piłkarzy KGHM ZANAM Górnik Polkowice, która bronić będzie barw naszego klubu w sezonie 2018/2019. Drużyna liczyć będzie 24 graczy w tym 12 wychowanków.

Z drużyną Górnika pożegnało się 9 zawodników. Klub w ich miejsce pozyskał bardziej doświadczonych graczy, którzy w nowym sezonie mają stanowić o sile zielono-czarnych. Do ekipy z ulicy Kopalnianej dołączyli m.in.: Kamil Wacławczyk, Marek Opałacz i Martins Ekwueme, którzy w przeszłości grali na poziomie ekstraklasy. Trener Enkeleid Dobi uzupełnił kadrę o zdolnych młodzieżowców – wychowanków polkowickiego klubu.

Stadionowe kasy będą w sobotę czynne już od godz. 17. Klub zachęca do zakupienia karnetów na mecze KGHM ZANAM Górnik Polkowice. Cena wejściówki na cały sezon to jedyne 50 złotych. Karnety i bilety w cenie 5 złotych można również nabyć w siedzibie klubu przy ul. Kopalnianej 4 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8 do 14.
Oto program 1 kolejki:

Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze 4 sierpnia, 15:00
Foto-Higiena Gać – Pniówek Pawłowice Śląskie 4 sierpnia, 17:00
Warta Gorzów – KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 sierpnia, 17:00
Piast Żmigród – MKS Kluczbork 4 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna – Gwarek Tarnowskie Góry 4 sierpnia, 14:00
Ruch Radzionków – Miedź II Legnica 4 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin 4 sierpnia, 18:00
Lechia Dzierżoniów – Stal Brzeg 4 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice – Ślęza Wrocław 3 sierpnia, 17:00

 

Poprzedni artykułOdebrali budowę ronda, zapomnieli o niedoróbkach?
Następny artykułSparingowa wygrana juniorów