Rozmawiają o Polkowicach

4
1830

Kilkadziesiąt pomysłów na Polkowice zgłosili mieszkańcy w niedzielne popołudnie w trakcie spotkania z członkami Stowarzyszenia Lepsze Polkowice. Tym samym stowarzyszenie rozpoczęło szerokie konsultacje miejskie pod hasłem „Porozmawiajmy o Polkowicach”. Po raz pierwszy w historii tego miasta, ktoś rozmawia z mieszkańcami i konsultuje pomysły!

Mieszkańcy w rozmowach z  nami wciąż podkreślają, jak mało władze miejskie liczą się z ich opinią. Dlatego codziennie przez najbliższe tygodnie będziemy rozmawiać na ulicach, osiedlach i w sołectwach gminy Polkowice o tym, co dla polkowiczan jest ważne – mówi Łukasz Puźniecki, lider stowarzyszenia.Jesteśmy dumni z Polkowic, jednak wiele w funkcjonowaniu naszej gminy należy poprawić, dlatego zapraszamy do rozmowy o Polkowicach.

Podczas pierwszego spotkania najwięcej uwag mieszkańcy zgłosili w tematach funkcjonowania przychodni zdrowia, ochrony parków i uciążliwości towarzyszącym prowadzonym inwestycjom. Rodzice często podkreślali, że obecne place zabaw nie zostały niestety dostosowane do użytkowania przez najmłodsze dzieci.

 

Również działanie komunikacji w gminie pozastawia według mieszkańców wiele do życzeniadodaje Bogusław Godlewski, prezes Stowarzyszenia Lepsze Polkowice.
Każdy ze zgłoszonych pomysłów zostanie przez nas uważnie przeanalizowany. Rozbudujemy nasz program rozmawiając o nim na ulicach i osiedlach, a nie tworząc go w zaciszu gabinetów.

 

 

Poprzedni artykułZaplanowali napad na salon gier
Następny artykuł480 bel słomy poszło z dymem
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

4 KOMENTARZE

  1. Super! To jest ugrupowanie. A nie pdmp montuje program w zaciszu ogrodu na Fiołkowej czy klimatyzowanym gabinecie na Małej. Program dobry dla tych co go piszą. Ludzie nie chcą milionowych, spektakularnych inwestycji. Chcą zdrowego rozsądku, szacunku i poszanowania pieniędzy publicznych.

  2. Kto z rządzących PDMP odpowiada za inwestycje? na przejściu koło Kauflandu postawili nowe lampy, na środku chodnika, parodia w ch… gdzie rozum?

Comments are closed.