Jagielski oficjalnie I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji

0
2015

Komisarz Tomasz Jagielski został dzisiaj oficjalnie powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach kom. Tomasza Jagielskiego. Przez ostatnie 2 miesiące kom. Jagielski pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Z tej okazji w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach odbyła się uroczystość z udziałem  Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach mł.insp. Waldemara Cichockiego oraz policjantek, policjantów i pracowników cywilnych polkowickiej jednostki.

Kom. Jagielski podziękował za zaufanie i dobrą atmosferę w codziennej służbie oraz zadeklarował chęć dalszej, owocnej współpracy– informuje st. asp. Miłosz Ilkowski, p.o. Oficera Prasowego w KPP Polkowice.

Komisarz Tomasz Jagielski rozpoczął służbę 21 maja 2001 r. w Oddziałach Prewencji Policji w Szczecinie, następnie w 2002 r. kontynuował służbę w strukturach pionu prewencji oraz w pionie kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Od 2008 r. pełnił funkcje kierownicze. Doświadczenie zdobywał na stanowisku Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a następnie Kierownika Rewiru Dzielnicowych. W 2012 r. objął funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie.

W lipcu 2014 r. w drodze procedury konkursowej został wybrany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Chocianowie. Przez ostanie 2 miesiące pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach.

Poprzedni artykułSkandal na budowie. Dziecko mogło się nabić na wystające pręty!
Następny artykułGórnik Polkowice wrócił na ściezkę zwycięstw
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651