Jest KWW Lepszych Polkowic

1
1717

Komisarz Wyborczy w Legnicy przyjął zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsze Polkowice.W ciągu kilku dni przedstawią kandydata na burmistrza.

Komitet wyborczy narodził się w wyniku działalności Stowarzyszenia Lepsze Polkowice, które jako ruch miejski od blisko dwóch lat zgłasza swoje pomysły na sprawne zarządzanie miastem i upomina się o prawa mieszkańców.

Polkowiczanie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i dlatego powstał nasz komitet, który wystawi kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu oraz na Burmistrza Polkowic– mówi  Krzysztof Nester.

Stowarzyszenie Lepsze Polkowice pracuje na rzecz lokalnej społeczności i przede wszystkim stawia na konsultację pomysłów z mieszkańcami. Ugrupowanie rozpoczęło nawet szerokie konsultacje miejskie pod hasłem „Porozmawiajmy o Polkowicach”, podczas których mieszkańcy mają szansę zgłaszać swoje pomysły na  miasto.

-W ciągu kilku najbliższych dni Lepsze Polkowice przedstawi swojego kandydata na Burmistrza Polkowic– dodaje Prezes Stowarzyszenia Bogusław Godlewski.

 

Poprzedni artykułRezerwy zagrają u siebie -powrót Famulskiego
Następny artykułCzy polkowickiej szkole „trójce” grozi likwidacja?
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

1 KOMENTARZ

Comments are closed.