Z Rekordem o umocnienie się na fotelu lidera 3 ligi

0
688

Już w najbliższą sobotę 8 września piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice zagrają o kolejne ligowe punkty. Zielono-czarni podejmować będą u siebie Rekord Bielsko-Biała.

Po 6. kolejkach polkowiczanie mają na swoim koncie 15 punktów i są samodzielnym liderem III ligi. W sobotę podopieczni trenera Enkeleida Dobi będą chcieli podtrzymać dobrą passę zwycięstw i zainkasować komplet punktów przed własna publicznością.

W ubiegłym sezonie Rekord Bielsko-Biała na zakończenie ligi uplasował się na 8 miejscu. Jesienią bielszczanie zremisowali u siebie z Polkowicami 1:1, natomiast wiosną zielono-czarni pokonali rywala 2:0.

Obecnie Rekord z 9 punktami zajmuje w tabeli ósmą lokatę. W swoim ostatnim meczu drużyna z Bielska-Białej pokonała u siebie Ruch Radzionków 5:2. Zatem w Polkowicach szykują się wielkie emocje. Początek rywalizacji o godz. 17.

Rezerwy zagrają z Relaksem

W niedzielę 9 września swój mecz mistrzowski w Klasie B rozegrają piłkarze rezerw Górnika Polkowice. Podopieczni trenera Ariela Sworackiego zmierzą się z Relaksem Szklary Dolne. Pojedynek rozegrany zostanie w Polkowicach na stadionie przy ul. Kopalnianej. Początek spotkania o godz. 11.

Weekend z piłką młodzieżową

W weekend na boiska ligowe wybiegnie polkowicka młodzież. W sobotę juniorzy młodsi
w lidze wojewódzkiej podejmować będą u siebie zespół Bobrzanie Bolesławiec, natomiast trampkarze Górnika zagrają z FC Academy Wrocław.

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – 9.09. Dzierżoniów, godz. 11.00
Lechia Dzierżoniów – Górnik Polkowice

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – 8.09. Polkowice, ul. 3 Maja, godz. 11.00
Górnik Polkowice – Bobrzanie Bolesławiec

Wojewódzka Liga Trampkarzy – 8.09. Polkowice, ul. Kopalniana, godz. 11.00
Górnik Polkowice – FC Wrocław Academy

Liga Okręgowa Młodzików I – 8.09. Wąsosz, godz. 10.00
Orla Wąsosz – Górnik Polkowice

Liga Okręgowa Młodzików II – 8.09. Przemków, godz. 10.00
Huta Przemków – Górnik Polkowice

Poprzedni artykułPolkowiczanka w programie Bake Off Junior!
Następny artykułRekord pokonany