6 zatrzymanych w sprawie strzelaniny w Obiszowie

0
1392

Natychmiastowa reakcja polkowickich funkcjonariuszy i działania wykonane bezpośrednio po zdarzeniu, doprowadziły do zatrzymania 6 osób w sprawie niedzielnej bójki, która miała miejsce we wsi Obiszów. Piątka mężczyzn usłyszała zarzut udziału w bójce z użyciem broni palnej oraz innych niebezpiecznych narzędzi.

Wkrótce po otrzymaniu zgłoszenia o podejrzeniu postrzelenia mężczyzny w Obiszowie, polkowiccy policjanci rozpoczęli czynności wyjaśniające i zatrzymali w tej sprawie podejrzewanych mężczyzn. `

W działaniach brali udział także policjanci z nieetatowej grupy realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach do zatrzymywania szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie pięciu zatrzymanym zarzutu udziału w bójce z użyciem broni palnej oraz innych niebezpiecznych narzędzi.

Prokuratura Rejonowa w Głogowie zdecydowała o zastosowaniu wobec czworga mężczyzn policyjnego dozoru. Podejrzanym o udział w bójce grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Poprzedni artykułMilionerzy z ratusza
Następny artykułPierwsze granie CCC
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651