Ukradł torebkę- usłyszał zarzut

0
778

Polkowiccy policjanci przedstawili zarzut kradzieży 35-letniemu mieszkańcowi Przemkowa. Mężczyzna ukradł torebkę pozostawioną na chwilę przez pokrzywdzoną na terenie jednego z lokalnych kiosków. Podejrzanemu grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zgłosiła się 53-letnia właścicielka jednego z punktów handlowych w Przemkowie. Kobieta złożyła zawiadomienie dotyczące kradzieży torebki. Z jej relacji wynikało, że otwierając lokal pozostawiła swoją torebkę na podłodze i odeszła na chwilę, a kiedy wróciła, zorientowała się, że została okradziona. Oprócz torebki zniknęła również cała jej zawartość włącznie z dokumentami, telefonami komórkowymi, kosmetykami oraz gotówką w kwocie 1500 złotych- informuje Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice

Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności w tej sprawie i na podstawie zebranego materiału dowodowego wytypowali sprawcę. Okazał się nim 35-letni mężczyzna, który następnego dnia po zgłoszeniu został zatrzymany, dzięki skoordynowanej akcji funkcjonariuszy z Chocianowa i Przemkowa.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za które to przestępstwo grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

Poprzedni artykułMaraton Zahorskiego przejedzie przez Polkowice
Następny artykułMieszkańcy ZGZM nadal z jednym PSZOK-iem
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651