Mówią jednym głosem: debata na żywo i w niezależnej telewizji

1
1554

Chcą relacji na żywo, którą transmitować będzie niezależna telewizja.  Chaczko, Marciniak i Puźniecki domagają się merytorycznej debaty, którą będzie mógł obejrzeć każdy mieszkaniec gminy Polkowice.

To, w jaki sposób miałaby wyglądać debata oraz na jakich warunkach miałaby się odbyć, jeszcze nie wiemy. Wiadomo jednak, że kontrkandydaci obecnego włodarza gminy, wystosowali wspólny komunikat w sprawie debaty kandydatów na burmistrza Polkowic.

Mieszkańcy gminy Polkowic zasługują na merytoryczną debatę kandydatów na urząd burmistrza. Proponowana przez Wiesława Wabika formuła jest jednak nie do przyjęcia– deklarują kandydaci. –Od burmistrza oczekuje się przedstawienia pomysłu na rozwój i funkcjonowanie gminy, a nie chowanie się za plecami liderów politycznych własnego ugrupowania- dodają.

Kandydaci twierdzą, że pierwsza debata powinna dotyczyć wyłącznie kandydatów na Burmistrza. Powinna się ona odbyć również w Polkowicach.  Na organizatora debaty zaproponowali TV Regionalną, która transmitować będzie dyskusję kandydatów “na żywo”.

 

 

Poprzedni artykułProgramowy hit w Polkowicach: Taxi dla seniora i złota rączka!
Następny artykułFalstart futsalowców
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

1 KOMENTARZ

  1. Nie wspomieliscie ani w komunikacie ani w artykule o wspolnej debacie kandydatow na bormistrzow “z udzialem mieszkancow!!!” ! Zdaje sobie sprawe ze moga podstawiac ludzi do pytan ale wy tez. Panowie pijarowcy pdmp sprytnie to wykozystali i proboja odwrocic kota ogonem. Chyba ze pozostali kandydaci faktycznie nie chcieli mieszkancow w tej debacie. Tak czy owak punkt dla Pana Wabika.

Comments are closed.