Ciupak radnym na medal

1
1075

Podczas gali laureatów Gazety Wrocławskiej wicestarosta Kamil Ciupak odebrał nagrodę, jako laureat I miejsca Radny Powiatu Polkowickiego.

Tym razem Gazeta Wrocławska zakończyła plebiscyt „Samorządowiec Dolnego Śląska – Oceniamy Władze” pod honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, marszałka województwa dolnośląskiego, w którym można było zagłosować na każdego radnego i włodarza, doceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Samorząd jak koszula- jak ta koszula bliższa ciału, tak on nam bliższy niż rząd. Przecież w urzędzie gminy, ewentualnie w starostwie, załatwiamy większość spraw związanych z naszym codziennym życiem – od urodzin do śmierci. A po drodze prawo jazdy, rejestracje samochodu, budowę domu, itp, itd. Wbrew obecnie rządzącym, uważam, że rola państwa powinna być ograniczana właśnie na rzecz samorządu. Z jednego podstawowego powodu, który już od dawno opisowo określano w ten sposób – z Warszawy zawsze mniej widać. Więc oceniajmy, bo przyszedł na to czas – mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej.

Źródło: powiatpolkowicki.pl

Poprzedni artykułŚwidwa na piątkę
Następny artykułMieszkańcy zdecydowali: przemkowski wieniec najładniejszy
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

1 KOMENTARZ

Comments are closed.