Urzędnicy nie muszą się bać

0
2666

Łukasz Puźniecki, kandydat na burmistrza Polkowic, rozdał polkowickim urzędnikom list, w którym zapewnia, że docenia ich prace i nie muszą się niczego obawiać. Czy przyszedł czas na to, by niedocenieni przez ćwierć wieku pracownicy administracji publicznej przestali się w końcu bać o swoją przyszłość?

W poniedziałkowe popołudnie Łukasz Puźniecki, kandydat na burmistrza Polkowic rozdawał na rynku list skierowany do pracowników polkowickiego magistratu i  wszystkich podległych mu instytucji i spółek . Jesienią tego roku Polkowice czeka zmiana, która dla Państwa będzie miała szczególny wymiar. Dotyczyć będzie ona nie tylko zmiany władz gminy, ale także bezpośredniego pracodawcy pisze kandydat Lepszych Polkowic Łukasz Puźniecki – Zmiana czasem kojarzy się z niepewnością i lękiem, zupełnie niepotrzebnie. Chciałbym podkreślić, że bardzo doceniam Państwa pracę, która każdego dnia przyczynia się do rozwoju naszego miasta i całej gminy.

W dalszej części listu, Łukasz Puźniecki podkreśla umożliwienie rozwoju zarówno zawodowego, jak i finansowego pracowników Urzędu, a także wszystkich podległych mu instytucji i spółek. Jak podkreśla kandydat rozwój ten musi dotyczyć wszystkich na tych samych zasadach i być dokonywane wyłącznie na podstawie wykonywanej pracy, a nie poglądów politycznych czy osobistych sympatii.

Zasługują Państwo, by doceniać Państwa zaangażowanie i wysiłek, podejmowany w codziennym wykonywaniu swoich obowiązków, w sposób sprawiedliwy i ciągły, a nie tylko w okresie kampanii wyborczej – dodaje Łukasz Puźniecki.

 

 

Poprzedni artykułNieustraszona bohaterka
Następny artykułOgród jesienią, czyli przygotowujemy działkę do zimy
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651