Zniszczyli drzewa, żeby było widać billboard PdMP?! [WIDEO]

3
2714

Do skandalicznej sytuacji doszło w okolicach Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach, gdzie znajduje się billboard wyborczy urzędującego burmistrza. Nieznani sprawcy przycięli konary drzewa w miejscu, w którym zasłaniały billboard wyborczy PdMP. Sytuacja bulwersuje tym bardziej, że dzisiaj hucznie świętujemy Dzień Drzewa.

Wyborczy billboard znajduje się w okolicach Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Jak informuje nas jeden z czytelników, nieznani sprawcy przycięli konary drzewa, które zasłaniało billboard Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic. Sytuację obserwował z zewnątrz i jak mówi, niemożliwe jest, “żeby był to przypadek i prowadzone cięcia pielęgnacyjne”.

Co ciekawe, dzisiaj gmina Polkowice, na czele z urzędującym burmistrzem, celebrować będzie Dzień Drzewa. To międzynarodowa akcja sadzenia drzew, która odbywa się w coraz większej liczbie krajów na świecie. Szkoda tylko, że omija Polkowice…

 

Poprzedni artykułWybory w Polkowicach 2018: niszczą billboardy i ściągają plakaty
Następny artykułNie zatrzymał się do policyjnej kontroli i wjechał w ogrodzenie posesji
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

3 KOMENTARZE

  1. To co robi obecna władza, to już woła o pomste do nieba. Nawet przegrać z honorem nie potrafią. 24 lata rządów pdmp, dziękujemy, idzcie sobie już z naszej gminy.

  2. Ależ bzdury wypisujecie. Szkoda nawet komentować, ale nie mogłam pozostawić tego stronniczego artykułu bez komentarza: jeżeli ktoś nie wie, dlaczego przycina się krzaki i drzewa, powinien zaczerpnąć wiedzy fachowej z poradników, lub choćby wikipedii (choć to nie zawsze dobre źródło informacji). Wspomnieć należało w artykule, że przycinając te drzewka i krzaki odsłonięto również banery innego ugrupowania, mieniącego się lepszymi. Zatem proszę obiektywnie i sprawiedliwie opisywać fakty, bez zbędnych emocji, czy knucia intryg. Nie na tym polega rzetelne dziennikarstwo. Aha, żeby była jasność – pielęgnacji drzew dokonuje się w całej gminie i nie tylko w Polkowicach. Pozdrawiam.

  3. Jako osoba niesprzyjająca żadnemu ugrupowaniu nadmienię, że zasłonięty był tylko baner PDMP. Ola nie motaj

Comments are closed.