20 najlepszych aquaparków na Dolnym Śląsku- wśród nich nie ma polkowickiego

2
1155
foto: portal naszemiasto.pl

Portal naszemiasto.pl przygotował ranking 20 najlepszych aquaparków na Dolnym Śląsku. Próżno szukać tam polkowickiego.

Pierwsze miejsce w rankingu zajął wrocławski aquapark. Kryty basen wyposażony jest w  8 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności, leniwą rzekę, basen pływacki, 4 jacuzzi, strefę zabaw dla dzieci, basen pływacki, baseny zewnętrzne, w tym solankowy, połączone z rozległym ogrodem, baseny z falami, a także liczne punkty restauracyjne. Do dyspozycji pozostaje też basen sportowy, saunarium z saunami parowymi, suchymi, infrared oraz biosaunami i bogato wyposażone siłownie oraz sale fitness.

foto: portal naszemiasto.pl

Druga lokata należy do Parku Wodnego Krośnicka Przystań, gdzie są dwie pływalnie: rekreacyjna ze zjeżdżalnią rurową, biczami i leżankami wodnymi oraz brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Znajdziemy tam też 25-metrowy basen z ruchomym dnem, saunarium, salę fitness oraz siłownię.  Trzecie miejsce zajął Park Wodny Tropikana w Karpaczu z równie imponującym zapleczem.

W rankingu pojawiły się też termy cieplickie Park Wodny i Baseny Termalne, bolesławiecki Park Wodny, aquapark Inerferie w Świeradowie- Zdroju, zespół Basenów w Głogowie Pływalnia Wellness & SPA, aquapark w Hotelu Jan w Jelniej Górze, średzki park wodny, aquapark Granit w Strzelinie, aquarius Park Wodny OSIR w Bielawie i termy Jakuba w Oławie.

Polkowickiego basenu nie ma jednak w rankingu. Dawno minęły już czasy jego świetności i aż żal patrzeć na to, jak obiekt niszczeje. Jest szansa jednak, że polkowicki aquapark znajdzie się na podium. Rankingu najbardziej zadłużonych spółek na Dolnym Śląsku.

Poprzedni artykułCCC nabiera rozpędu
Następny artykułUkradł rower swojemu koledze
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

2 KOMENTARZE

  1. Fajny temat tylko dlaczego nic nie piszecie o dzisiejszej transmisji vidmo z przygotowan do debaty.

  2. Ale nasz Aqua jest najlepszy…bo 😛 ma najlepszą Panią Prezes od taaaaaaaaaaaaaaak dawna, więc mamy się czym poszczycić, najdłużej urzędującą Panią Prezes z najlepszym deficytem 🙂

Comments are closed.