Obiecanki PdmP: hitem lotnisko i szpital!

1
1993

Ludzie, którzy rządzą miastem od 25 lat nie potrafili zbudować szpitala, ale obiecują go co wybory. Mało tego- nagle przed tegorocznymi wyborami próbują wmówić Mieszkańcom, że nagle już wiedzą, jak to zrobić i go zbudują. Za kolejne 25 lat? Nie dajmy się zwieść. Póki co, największym sukcesem w tej sprawie jest… wizualizacja, którą już zdążyli wyśmiać internauci.

Wirtualna rzeczywistość, to stan, w którym lubią się taplać liderzy PdMP od dawien dawna. W tej rzeczywistości brakuje tylko wizualizacji budowy metra i lotniska, choć nie uprzedzajmy faktów i cieszmy się, że przypadło nam dzielić tlen z największym wizjonerem jaki stąpał po ziemi polkowickiej od czasów księcia Bolka i Bolesława Gomułki. Powinniśmy, gdyby nie jeden fakt…

W 2017 roku PdMP ogłosiło start kampanii. Pojawiły się wizualizacje, ulotki, cała polityczna kakofonia. Niestety, ku rozczarowaniu Polkowiczan, a o czym PdMP skrupulatnie milczy i nie mówi, w planach budowy nowych Polkowic… nie ma szpitala.

Konia z rzędem, temu, kto go znajdzie i przekona mnie do tej beletrystyki, że szpital wyjdzie z ram wirtualnej bajki PdMP, skoro nawet go nie ujęli w magicznych materiałach wyborczych.

Podobnie było w 1998 roku- PdMP obiecaywało wówczas… lotnisko. 🙂

foto: materiał prywatny podesłany do redakcji
Gdzie ten szpital??

Poprzedni artykuł(bez)Partyjna przynależność PdMP?
Następny artykułW trzy dni zarabiają tyle, co inni w miesiąc

1 KOMENTARZ

Comments are closed.