Polkowicka Familiada

4
6158

 PdMP zdaje się realizować jeden z głównych, wieloletnich programów: “Rodzina na swoim”?

W Polkowicach są rodziny, których sposobem na utrzymanie jest życie na koszt podatnika. Zdecydowana większość tych osób całe swoje życie przepracowało w urzędach i spółkach gminnych. System wzajemnego wsparcia między rodzinami przypomina Dobrze Zorganizowaną Grupę Przyjaciół, która, jak w życiu bywa, nie pozostawia swoich wiernych wyznawców bez dobrze płatnych stanowisk.

Poprzedni artykułW trzy dni zarabiają tyle, co inni w miesiąc
Następny artykułSzkoły mogą liczyć na 100 tys. zł

4 KOMENTARZE

  1. Z tego co kojarzę to Pani Bocian jest ciocią Pana Stańczyszyna 🙂

  2. Praca w urzędzie to jest jedyne miejsce pacy dla p.Wabika – od 25 lat . Jeszcze był studentem kiedy został zatrudniony na samodzielnym stanowisku doradczym (swoja drogą jakie doświadczenie ma “nieopierzony” student). Czas nażywszy aby nabrał nowych oświadczeń. Pomóżmy Mu (w niedzielę) sprawdzić się w nowych warunkach pracy . Niech pokaże jakim jest pracownikiem – może w kopalni. Przecież mężczyzna musi pokazać jak samodzielnie potrafi utrzymać rodzinę z pracy własnych rąk – takiej jak my mamy. No oczywiście zapewniając odpowiedni komfort życia dla małżonki i dzieci. A nie służbowy samochód, prywatny kierowca idt itp.

    • Myślę, że już do końca życia nie musi pracować. Zarobił tyle, że stać go na wygodne życie z odsetek.

  3. Polkowiczanie odsuńmy od władzy tę klikę stańczyszynową która okupuje Polkowice!!!! Przecież oni czują się bezkarni, to są ich prywatne Polkowice, zero opozycji w urzędach, przecież to jest nienormalne!!!!! Na wszystkich szczeblach samorządu wielka rodzina stańczyszynowa, a rządzi największy złodziej z nich EMIL

Comments are closed.