[PILNE!] PdMP może stracić władzę! Trwają rozmowy!

0
2669

Od ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów minęła dopiero doba, ale już można mówić o zwycięstwie opozycji. Polkowiczanie chcą zmian w strukturach samorządowych i potwierdza to ponad 65% wyborców. Z naszych doniesień wynika, że trwają właśnie rozmowy koalicyjne.

Od ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów minęła dopiero doba, ale już można mówić o zwycięstwie opozycji. Polkowiczanie chcą zmian w strukturach samorządowych i potwierdza to ponad 65% wyborców (wybory na burmistrza). Z naszych doniesień wynika, że trwają właśnie rozmowy koalicyjne.

Wyniki wyborów do Rady Miasta i pierwszej tury wyborów na Burmistrza świadczą o zdecydowanym zwycięstwie opozycji. Suma uzyskanych przez nich głosów, jest symbolem braku zaufania do urzędującej władzy.

Jak wynika z naszych ustaleń, trwają rozmowy koalicyjne między przedstawicielami opozycji. Jeśli te zakończą się sukcesem, po raz pierwszy od 25 lat rządzące ugrupowanie może stracić wpływy.

Polkowiczanie czekają na efekty rozmów. Nie wiadomo jednak, kiedy się zakończą. Wiemy natomiast, że żadne z ugrupowań opozycji nie chce rozmawiać z PdMP.

Przypomnijmy, że w I turze wyborów na Burmistrza Polkowic wygrał Łukasz Puźniecki.

Poprzedni artykułPolkowickie murale
Następny artykułPracowite dni ratowników KGHM
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651