Sprzątają swoje banery i oddają do schroniska

1
1343

Kandydaci Lepszych Polkowic sprzątają swoje  banery wyborcze i oddają- jako materiał okrywający i chroniący przed zimnem- do schroniska dla zwierząt. Łukasz Puźniecki, kandydat na burmistrza Polkowic, zachęca innych kandydatów, by zrobili to samo.

Zbliża się zima, a to  trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Plakatem lub banerem można osłonić budy, kojce i wyłożyć klatki dla zwierząt. Z pomysłem oddania banerów do azylu dla zwierząt Amicus w Głogowie, wyszli przedstawiciele Lepszych Polkowic.

 

Łukasz Puźniecki

Stowarzyszenie Lepsze Polkowice organizuje zbiórkę materiałów wyborczych z naszej gminy, niezależnie od tego, z jakich komitetów startowaliście. Banery to świetny materiał okrywający i chroniący przed zimnem, dlatego swoje oddajemy do azylu dla zwierząt Amicus w Głogowie– mówi Łukasz Puźniecki, kandydat na Burmistrza Polkowic.

Komitety wyborcze, zgodnie z kodeksem wyborczym,  mają teraz 30 dni na usunięcie swoich materiałów agitacyjnych. Jeżeli tego nie zrobią, grożą im kary finansowe. Praktyka jednak pokazuje, że rzadko kiedy komitety “sprzątają” po sobie.

 

 

Poprzedni artykułW Grębocicach świecą odblaskiem
Następny artykułStańczyszyn topi PdMP?
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

1 KOMENTARZ

  1. Brawo! Sam przeznaczam 1% z podatku na schronisko! Super pomysł na powtórne wykorzystanie banerów! Dobra Robota Łukasz!

Comments are closed.