Tak tworzy się historia. Początek końca PdMP

5
4405

Łukasz Puźniecki, kandydat na burmistrza Polkowic i Wojciech Marciniak,były kandydat na burmistrza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, podpisali deklarację współpracy. To oznacza, że polkowickie struktury Prawa i Sprawiedliwości udzielą poparcia Łukaszowi Puźnieckiemu w drugiej turze wyborów na burmistrza, które odbędą się już 4 listopada.

Dzisiaj (26 października) odbyło się spotkanie nowo wybranych do polkowickiego samorządu oraz Łukasza Puźnieckiego, kandydata na burmistrza Polkowic, Wojciecha Marciniaka i Heleny Krupskiej, przedstawicieli struktur Prawa i Sprawiedliwości. Już trzy dni po ogłoszeniu wyników wyborów I tury wyborów, podpisali porozumienie współpracy.

Naszym obowiązkiem jest dbać o dobro społeczności miasta i gminy Polkowice, zagwarantować, aby w centrum prac samorządu była każda polkowicka rodzina, brać górnicza, wszystkie lokalne społeczności. Dlatego też, deklarujemy, że odważne, konsekwentne i odpowiedzialnie dążyć do przywrócenia samorządu Polkowiczanom, budowy lepszej przyszłości wszystkim Mieszkańcom oraz przywrócenia dumy z Polkowic, jako serca Zagłębia Miedziowego. Pomni tej odpowiedzialności, w imieniu KWW Lepsze Polkowice oraz KW Prawo i Sprawiedliwość podpisujemy porozumienie, którego celem jest współpraca w Radzie Miejskiej w Polkowicach– tak właśnie brzmi podpisane porozumienie, podpisane przez  obu liderów.

Łukasz Puźniecki zaznaczył, że wspólna praca na rzecz mieszkańców daje gwarancję rozwoju miasta i gminy Polkowice. Potwierdził to również Wojciech Marciniak.

Łukasz Puźniecki to uczciwy, dobry człowiek, którego popieram. Nasze programy i pomysły na Polkowice były zbieżne. Każdy z nas chciał jednego- oddać Polkowice mieszkańcom- mówił Wojciech Marciniak.

Puźniecki zaznaczył również, że jeśli wygra wybory, liczy na to, że Marciniak zgodzi się objąć funkcję jego zastępcy.

21- osobowa rada miejska będzie liczyć 7 członków z Lepszych Polkowic, 5 Prawa i Sprawiedliwości i 9 członków Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic.

Z naszych informacji wynika, że to nie koniec. Łukasz Puźniecki otrzymuje poparcie również od innych grup społecznych w Polkowicach. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

 

 

Poprzedni artykułKolej na Polkowice
Następny artykułNajwięksi przegrani wyborów samorządowych w Polkowicach
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

5 KOMENTARZE

  1. Brawo! Na to czekaliśmy, na wspólne działania dla dobra Polkowic. Panie Łukaszu, Panie Wojtku gratulacje. Powodzenia w drugiej turze.

  2. Gratulacje dla obu Panów. Niepotrzebnie się bałem, że Pan Marciniak sprzeda się układowi pdmp.

  3. I bardzo dobrze cieszy mnie to niezmiernie oby wygral Pozniecki.I jeszcze P.Marciniak z Pis-u.Brawo!!!!

  4. Pora zmian! Liczę że fortuny Polkowickich ,,milionerów” zostaną przetrzepane!

  5. Jak nowa władza ostatecznie zapanuje w ratuszu to liczę że rondo Mazowieckiego zmieni nazwę na rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego! Pora wykonać na 100 lat niepodległości, a ul/ 11 lutego zostanie nazwana 11 listopada! Takie gesty są bardzo potrzebne i to trzeba szybciutko zmienić. Należy też zmienić barwy flagi Polkowickiej na górnicze kolory boć Polkowice to ,,Serce Zagłębia Miedziowego”!

Comments are closed.