Puźniecki składa zawiadomienie do CBA w tzw. “sprawie apartamentowców”

6
4526

Łukasz Puźniecki, kandydat na burmistrza Polkowic, składa zawiadomienie do CBA w tzw. “sprawie apartamentowców”.

Nie milknie sprawa związana z projektem rozbudowy miasta w kierunku Polkowic Dolnych. Przypomnijmy, że projekt nowych Polkowic to koncepcja, która została przygotowana przez tę samą pracownię projektową co kompleks apartamentów firmy, której wspólnikami są Emilian Stańczyszyn, prezes PdMP oraz córka Marioli Kośmider.

Jeszcze przed I turą wyborów Łukasz Puźniecki zapytał o sprawę polkowicki magistrat, pytając jednocześnie o transparentność działań w procesie podejmowania decyzji. Do dzisiaj nie ma oficjalnej odpowiedzi Burmistrza, który w kontrze po kilkunastu dniach wystosował jedynie oświadczenie na swoim fejsbukowym koncie, przedstawiając  umowę podpisaną z firmą wraz z graficzną część pracy. Nie ma jednak wyjaśnienia sposobu, jak przebiegała procedura wyboru pracowni. Porozumienie dla Mieszkańców Polkowic sprawę skierowało również w trybie wyborczym do sądu. Członkowie stowarzyszenia twierdzą, że ich kontrkandydat niezgodnie z prawdą zasugerował istnienie powiązań rodzinno-biznesowych członków stowarzyszenia Porozumienie dla Mieszkańców Polkowic z firmą, która buduje zespół apartamentów w Rogowie nad morzem.

Sprawa jest kontrowersyjna i wzbudza wiele emocji.

Teraz sprawą zajmą się odpowiednie organy.

 

Poprzedni artykułGórnicy murem za Puźnieckim
Następny artykułZnalazł genetycznego bliźniaka

6 KOMENTARZE

 1. Trzeba umieć odejść z klasą. Teraz już wiemy kto nas reprezentował.
  Nie ma o czym pisać. Po prostu WSTYD.
  A pani radna – już wiadomo kto – roznosząca te bzdury o UFO bardzo bym prosił, żeby posprzątała te kartki ze skrzynek. Nikt za nią nie będzie tego wyrzucał.
  Kartki na ulotki są przed wejściem do klatek. Skrzynki są dla poczty. Nie na jakieś bzdury.

 2. Żal juz tego słuchać i czytać. Po 24 latach pdmp nawet juz nie powinno kandydować. Polkowiczanie chca zmian, a te wasze plotki, gazetki, komentarze, sa poniżej pasa. Robicie z normalnego młodego człowieka kodowca, gender, homoseksualistę, ateiste, jakiegoś obcego z Lubina czy Wroclawia, choc cale życie mieszka w Polkowicach. Sugerujecie, ze z PO, teraz z PiS. Mówicie, ze będzie zabieral mieszkania, zwalnial z pracy, obnizal pensje, co jeszcze wymyślicie, by tylko zostac przy korycie?

 3. Niewiem jak dla was ludzie ale dla mnie nazwisko Stanczyszyn od zawsze kojarzy sie brudnym biznesem i korupcja do tego dochodzi Wabik i Kośmider i widzimy jak jestesmy dymani a kieszenie Pdmp są pompowane. Kończ waść panie wstydu oszczędź.

 4. Panie Łukaszu jeszcze będzie Pan przepraszał, ale niech się Pan nie martwi! Ma Pan już przygotowany tekst przeprosin! Czekam z utęsknieniem kiedy usłyszę z Pana ust to, że chciał Pan oczernić burmistrza Wiesława Wabika!

 5. Nie mogę się doczekać kiedy pdmp przeprosi nas Polkowiczan za swoje rządy.

Comments are closed.