Sąd oddalił pozew w trybie wyborczym przeciw Łukaszowi Puźnieckiemu. PdMP w żałobie?

0
1632

Sąd Okręgowy w Legnicy oddalił pozew przeciw Łukaszowi Puźnieckiemu. PdMP domagało się przed sądem przeprosin w związku z tzw. “sprawą apartamentowców”. PdMP w żałobie?

 W postanowieniu sądu czytamy: „W związku ze złożonym wnioskiem do Sądu Okręgowego w Legnicy w trybie wyborczym przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC” popierający kandydaturę Wiesława Wabika na stanowisko Burmistrza , gdzie w treści wniosku zarzucono Łukaszowi Puźnieckiemu rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych o istnieniu związków biznesowych i/lub rodzinnych pomiędzy PdMP lub jego ważnymi członkami (treść wniosku opublikowana na stronie PdMP w dniu 29.10.2018 r.), 

Sąd Okręgowy w Legnicy postanowieniem z dnia 30.10.2018 r. wydanym w sprawie o sygn. akt I Ns 270/18 oddalił wniosek KOMITETU WYBORCZEGO STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”.

Sytuację komentuje Łukasz Puźniecki: -Obecnie jesteśmy świadkami kampanii, w której komuś bardzo zależy na skłóceniu Polkowiczan, podzieleniu nas na swoich i obcych. Nie godzę się na to. Dla mnie wszyscy jesteśmy Mieszkańcami gminy, którzy zasługują na lepsze Polkowice. Ten, kto to robi nie ma szczerych intencji i jawnie pokazuje, że zależy mu tylko na zachowaniu wpływów i własnych interesów. Nie ma na to mojej zgody. Razem zbudujemy wspólnotę opartą na transparentnych i jawnych zasadach życia publicznego.

Przypomnimy, że to nie koniec  tzw. “sprawy apartamentowców”. Puźniecki zapowiedział złożenie zawiadomienia do CBA. O sprawie pisaliśmy tutaj: Puźniecki składa zawiadomienie do CBA

Poprzedni artykułCzy to koniec Gazety Polkowickiej?
Następny artykułKTO CHCE SKŁÓCIĆ MIESZKAŃCÓW POLKOWIC? [List do redakcji]