Czy zastępca burmistrza miał romans z mężatką?

19
9678
foto; pixabay

Czy zastępca Wabika, wykorzystywał swoje stanowisko w relacjach z kobietami?  Jak twierdzi nasz informator, Wiesław Wabik wiedział o niemoralnych zachowaniach swojego zastępcy. Czy to upadek katolickich wartości wśród rządzących?

Do naszej redakcji  zgłosiła się osoba pokrzywdzona pośrednio przez wiceburmistrza. Trauma, jaka jej towarzyszy po przejściach z zastępcą Wabika, daje o sobie znać niemalże każdego dnia. Postanowiła więc przerwać zmowę milczenia.

Władza- najlepszy afrodyzjak?

Podobno najlepszym afrodyzjakiem jest władza. Podobno, bowiem wielokrotnie w mediach słyszymy o próbach wykorzystywania zawodowej pozycji, aby nawiązać kontakty intymne i nie zawsze wynikają one z głębokich uczuć między dwojgiem kochanków.  Według zeznań osoby, która zgłosiła się z prośbą o pomoc do naszej redakcji, wiceburmistrz miał wdać się w romans z jego żoną, pełniącą stanowisko kierownicze w jednostce zależnej od polkowickiego magistratu.

Całe miasto o tym mówiło i mówi. Nikt nie ma jednak odwagi powiedzieć tego głośno– mówi.

Sprawa utajona

O podwójnym życiu prywatnym wiceburmistrza prawdopodobnie huczy całe miasto. Osoby, które wiedzą o sprawie, zastanawiają się jednak, jak bliskie relacje łączyły go z mężatką. Czy była to tylko przyjaźń? –Wiem, że byli wzywani do gabinetu burmistrza na rozmowę. Całość miała jednak na celu zatuszowanie afery i uniknięcie większego skandalu, przed wyborami. Takich sytuacji było więcej, ale wszystko było utajane i wyciszane. Faktem jest, że między kochankami była zależność zawodowa-dodaje.

Wabik chroni Blocha?

Czy mężatka jest ofiarą wybujałego temperamentu wiceburmistrza?  Dlaczego Wabik, jako zdeklarowany katolik, pozwala sobie na gwałcenie podstawowych wartości w urzędzie i nie wyciąga konsekwencji od swojego zastępcy? Pokrzywdzony twierdzi, że o jego sprawie burmistrz wiedział wszystko i chronił swojego zastępcę, który powinien bardziej się skupić na realizacji inwestycji w Polkowicach. –To małe miasto, w którym się wszyscy znają. Wszystko wiedzą o sobie. Takie zachowania są niedopuszczalne. Tuszowanie sprawy, tylko po to, by nie było skandalu- dodaje.

Zastanawiający jest fakt skrzętnego „ukrywania” zastępcy burmistrza w tegorocznej kampanii wyborczej. Wiceburmistrz nie startował już z ramienia Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic do rady miejskiej, a powiatu. Nie był również widoczny wśród publicznych wystąpień, a Wiesław Wabik nie afiszował się tak bardzo w jego towarzystwie.

 

Po publikacji tego tekstu spodziewamy się sprawy w sądzie. W związku z tym informujemy, że mamy materiał dowodowy [korespondencja między wiceburmistrzem i kobietą], świadka, który to potwierdzi. Wszystkie dokumenty są zabezpieczone.

Poprzedni artykułPostanowienie sądu miażdżące dla Wabika. PdMP… samo wykazało powiązania rodzinno-biznesowe
Następny artykułCCC poniosło drugą porażkę w Eurolidze

19 KOMENTARZE

 1. Zawsze lepiej z mężatką niż z facetem hihihi 😀 a kto wie co się dzieje w LP? Strasznie pod publikę ten artykuł. Pozdrawiam

  • co za żałosny tekst.
   zamiast przyznać, że ktoś robi źle to próbujesz zmniejszyć winy wskazując że niby ktoś robi podobnie.
   akurat znam wielu ludzi z Lepszych Polkowic i tam takie rzeczy się nie dzieją zapewniam

 2. właśnie się zastanawiałem, gdzie w całek kampami był pan wiceburmistrz? a tu się okazało, że zamiast promować się na mieście rozbijał małżeństwa. może taki plan miał na zdobywanie głosów?

 3. a z żoną ulotki po klatkach roznosił. no kurde czego się nie robi dla pieniędzy i stanowisk
  Szkoda mi jego żony, że została tak oszukana ale kurde mogła się odciąć od całej tej grupy i nie startować w wyborach razem z mężusiem.

  • Żona od dawna wie to nie pierwsze historie tego typu.Praca w banku potem pod w pałacyku….Ile to już raz się powtórzyło haha

 4. ciekawe ile jeszcze kobiet i rodzin zostało skrzywdzonych przez tego Pana
  może po tym artykule odważą się mówić głośno

 5. Wreszcie ktoś miał odwagę opowiedzieć o sprawie tego pana. Takich przykładów jest więcej

 6. CO za człowiek – rozbijac małżeństwa a ten jego Wabik powinien zrezygnowac z urzedu za krycie cudzołóstwa

 7. ale jaja. A trzeba sobie było otworzyć miejski klub swingersów. 🙂 Wtedy było by wszystko jawne i bez sensacji. I po co rozbijać małżeństwa? A to nie jest przypadkiem pan od inwestycji? Czym on się zajmował? Randkami?

 8. Widzieliście w mieście te banery Wabika? Każdą lampę w centrum obstawili. I prawie na każdym “rodzina”. Jaka rodzina? Chodzi o rodzinę PdMP? Takiej kampanii strachu jeszcze nie widziałem. Panie burmistrzu każdy Cię zna w tym mieście. Ja wiem że Twój sztab jest w Ciebie zapatrzony. Ale czy na pewno Polkowiczanie? Miasto wygląda jak stolica Korei Północnej. Bez jaj. Nie można nawet z dzieckiem iść na spacer w taką piękną jesień bo wszędzie ten sam widok.

  • zakryj dzieciom oczy bo może puszczą jakiś filmik z v-ce w roli “ogiera” i to dopiero będzie rzeźnia.

 9. Dosyć tego dziadostwa. Niech pan burmistrz pokaże co potrafi w biednej gminie. A tutaj czwarta gmina w Polsce a musi brać kredyt. Jaki to gospodarz? Wreszcie czas na zmiany.

 10. Przychodzi “bloch” do Alfa , z racji tego że nie ma miejsca dosiada się do naszego stołka. – Panowie wiecie kim jestem..? – Hmm… pierwszy raz chama na oczy widziałem. – Jestem zastępca burmIstrza!!! 🤭

 11. Mial, mial……. ! I rozbil malzenstwo z dwojka dzieci, cudowna rodzine….. Powinni go za jaja powiesic……

 12. Jak burmistrz mógł zamiatac pod dywan taki skandal? Dwie osoby publiczne dają taki przykład? Masakra jakaś…

Comments are closed.