Mamy wstępne wyniki! Puźniecki Burmistrzem

0
6598

Według nieoficjalnych doniesień wybory samorządowe w II turze wygrywa Łukasz Puźniecki.

Z 12 na 15 komisji wyborczych wynika, że Łukasz Puźniecki otrzymał dwa razy więcej głosów niż Wiesław Wabik. To oznacza, że Puźniecki będzie nowym burmistrzem Polkowic.

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos, za zaufanie. Duża frekwencja pokazuje, że Polkowiczanie chcą zmiany sposobu zarządzania miastem i gminą. Wspólnie już osiągnęliśmy wiele, rozpoczęliśmy proces przywracania miasta i gminy jej Mieszkańcom, a przed nami 5 lat pracy, pełnej pokory i wyzwań- Łukasz Puźniecki.

Wynik, który osiągnęliśmy to wynik wielu rozmów, co zobowiązuje do ciężkiej pracy. Dziękuję również wszystkim współpracownikom i przyjaciołom i rodzinie za pracę w czasie kampanii wyborczej, to był wyjątkowy okres. Cieszę się, że wokół siebie mam ludzi pełnych energii i optymizmu. Ludzi, dla których Polkowice to nasz dom. Dziękuję głównemu kontrkandydatowi, Wiesławowi Wabikowi, za rywalizację. Dziękuję również Beacie Chaczko oraz Wojciechowi Marciniakowi za wsparcie mnie w II turze – razem z Państwem, dowiedliśmy, że warto współpracować na rzecz Polkowiczan, którym raz jeszcze bardzo mocno dziękuję za poparcie i zaufanie- dodaje.

 

 

Poprzedni artykuł[PILNE] Prezes TV Polkowice obraża Polkowiczan i nie radzi sobie z krytyką!
Następny artykułPuźniecki z najwyższym poparciem
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651