CBA w polkowickim urzędzie. Sprawdza wydatki na promocję sportu

3
5164

Jak ustaliła nasza redakcja, kontrolerzy z Centralnego Biura Antykorupcyjnego pojawili się  w polkowickim magistracie. Informacje te potwierdził rzecznik prasowy urzędu.

Jak dodał, prowadzone są czynności sprawdzające wobec wydatków promocyjnych, jakie gmina Polkowice przeznaczała na promocję sportu w latach 2014- 2018.

To jednak nie koniec kontroli w polkowickim magistracie. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu deklarację zawiadomienia służb specjalnych, podjął Łukasz Puźniecki. Obecny już Burmistrz Polkowic zapowiada audyt i pociągnięcie do odpowiedzialności wszystkich, którzy mogą być podejrzani o popełnienie przestępstwa. Jak sam podkreśla,nie ma zgody na oszustwa finansowe i machlojstwa, jakich mogli się dopuścić ówcześnie rządzący członkowie Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic.

Dotyczy to przede wszystkim tzw. “sprawy apartamentowców”, o której pisaliśmy tutaj: CBA W URZĘDZIE?

 

Poprzedni artykułNowe władze w powiecie
Następny artykułSą pieniądze na usługi doradcze

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie. Chyba była jakaś komisja sportu? Miejmy nadzieję że uczciwie rozdawali pieniądze. Ale aż CBA. Oni nie przychodzą po małe afery.

  2. Gdybyście słyszeli takie dziwne dźwięki w Polkowicach. Jakby metaliczne. To mogą być kajdanki. Ale trzeba się dobrze wsłuchać. Zima może przynieść mnóstwo podobnych dźwięków. Miejmy nadzieję, że będą spełnieniem wyboru Polkowiczan.

Comments are closed.