Zostań darczyńcą dla rodziny z powiatu polkowickiego

0
1356

Możesz w każdej chwili zostać darczyńcą dla rodziny z Powiatu Polkowickiego. Możesz wpłacić pieniądze lub przekazać datki wolontariuszom Szlachetnej Paczki. Zrobił to już m.in. Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki z grupą radnych z Lepszych Polkowic.

Agnieszka Brot jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki i zachęca innych, do niesienie pomocy.

Zbieramy wciąż dary, a każda pomoc się liczy. Dzięki Waszemu wsparciu, uczynimy komuś piękne święta!– mówi Agnieszka Brot. –Obecnie potrzebujemy żywność i chemię. Szczególnie produkty długoterminowe, tj. mąka, kasze, cukier. Przydadzą się również pasty do zębów i proszek do prania. Potrzebujemy również wąskiej pralki, być może ktoś chce oddać swoją. Chętnie przyjmiemy każdy podarunek- dodaje Agnieszka Brot.

Można również wejść na stronę szlachetnapaczka.pl, wybrać woj. dolnośląskie i Rejon Polkowic.

Grupa Lepszych Polkowic wspiera Szlachetną Paczkę.

Do akcji przyłączył się również Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki oraz radni Lepszych Polkowic. Jak sami mówią, to przede wszystkim wielka radość i na pewno na tym nie skończą niespodzianek. Dzięki wsparciu Lepszych Polkowic kolejna rodzina może liczyć na piękne święta!

 

Jeśli chcecie przekazać dary, możecie skontaktować się z wolontariuszką Szlachetnej Paczki, Agnieszką Brot, pod numerem telefonu: 665 983 092

 

 

 

 

Poprzedni artykułPolkowice w hołdzie górnikom
Następny artykułPierwsze czystki w polkowickich spółkach
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651