Pierwsze czystki w polkowickich spółkach

0
4300

Dziś rano (06.12) Rada Nadzorcza Aquapark Polkowice Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A. odwołała ze stanowiska prezesa spółki Beatę Betkę.

Stanowisko prezesa spółki obejmie Sebastian Sypko- doświadczony zarządca o gruntownym wykształceniu. Decyzja Rady Nadzorczej Aquapark Polkowice Regionalnego Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego S.A wchodzi w życie z chwilą jej podjęcia.

Sebastian Sypko ma 42 lata, pochodzi z Wrocławia. Ukończył Politechnikę Wrocławską na kierunku Komputerowe Systemy Sterowania, studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Z Polkowicami był związany zawodowo w latach 1998-2001, kiedy kolejno pełnił funkcje Prezesa Zarządu Aquapark Serwis Sp. z o.o. a później Kierownika Obszaru w PHU Jarexs. Następnie był dyrektorem oddziałów Banku PKO SA w Nysie, Wałbrzychu i Wrocławiu. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora ds. Klientów Detalicznych w Regionie Dolnośląskim Banku PKO SA.

Sebastian Sypko (z lewej) i burmistrz Łukasz Puźniecki.

Z naszych nieoficjalnych doniesień wynika, że to dopiero początek zmian kadrowych w polkowickich spółkach. Nowe władze miasta mają się dokładnie przyjrzeć sytuacji w pozostałych jednostkach.

Sytuację komentuje nam jeden z mieszkańców- Nie muszą się bać ci, którzy mają czyste sumienie i byli uczciwi. Ale czy w Polkowicach to możliwe? To nie przypadek, że dostają zawałów serca. Mam nadzieję, że burmistrz Puźniecki zrobi z tym porządek– mówi pan Janusz.

Kolejnych zmian  kadrowych możemy się spodziewać jeszcze przed końcem roku.

Poprzedni artykułZostań darczyńcą dla rodziny z powiatu polkowickiego
Następny artykułUWAGA WYPADEK!
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651