Konflikt wewnętrzny w PdMP?

2
3274

Najpierw struktury Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic opuścił radny Adam Trybka, teraz przyszedł czas na Beatę Kulikowską. Kolejni członkowie ugrupowania PdMP opuszczają jego szeregi.

Sporym zaskoczeniem podczas Sesji Rady Miejskiej była informacja o  odejściu z  rodzimego ugrupowania Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic, radnej Beaty Kulikowskiej. To oznacza, że opozycja znacznie się osłabiła i szansa na odbudowę pozycji PdMP jest bardzo niewielka. W tym momencie radnych PdMP w Radzie Miejskiej jest jedynie 7.

Dlaczego radna Kulikowska opuściła PdMP?  Jak donosi nasz informator, sytuacja może dotyczyć  jednak wewnętrznego konfliktu w strukturach PdMP. Niewykluczone, że kolejni radni będą rezygnować z członkostwa w grupie Stańczyszyna. W kuluarach mówi się, że nad taką decyzją zastanawia się już radna Anna Leśniak.

Poprzedni artykułDebiutujący w FEN Kraska i Janur kolejnymi bohaterami gali FEN 23
Następny artykułPrześwietlą polkowickie spółki

2 KOMENTARZE

  1. Nie po raz pierwszy radna Beata Kulikowska opuszcza szeregi ugrupowania z którego startowała. W 2006 roku została radną z list Komitetu Andrzeja Pilimona /podobno rodzina/ ale zaraz po wyborach zmieniła barwy na PdMP bo tak było korzytniej ekonomicznie. Tak jest i teraz i nie są to żadne spory a po prostu ekonomia. Stanowisko dyrektora w Aquaparku z przynależnością do PdMP nie wchodzi w grę więc po prostu zmiana barw klubowych…
    ps. Adam też już jest przewodniczącym komisji jakiejś tam… . Gratulacje.

  2. Kolejny spadochroniarz, to najgorszy typ ludzi, dla własnych korzyści nie pogardzą żadną partią. Przyjmowanie ich w swoje szeregi nowym władzom splendoru nie przyniesie.

Comments are closed.