WOŚP zagra w Polkowicach

0
1443

13 stycznia odbędzie się wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W charytatywnej gali biorą udział także Polkowice. Sztab WOŚP przy Polkowickim Centrum Animacji przygotował wiele atrakcji.

W tym roku orkiestra przekaże zebrane pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na polkowiczan czeka moc atrakcji, a są to występy grup tanecznych działających przy PCA, wieczorne koncerty, czy tez kiermasz przedmiotów ofiarowanych przez WOŚP i darczyńców.

Wszystko to będzie się działo w polkowickim kinie, natomiast w ośrodku kultury zorganizowany zostanie turniej szachowy oraz warsztaty z robotyki i programowania. Na miłośników sztuki czekają warsztaty plastyczne i kiermasz sztuki w Galerii Rynek 26. Będą również warsztaty kawowe, wykład dotyczący choroby Hashimoto. Odbędzie się również bieg charytatywny.

Klub HDK PCK im. Miedzianej Kropli Krwi przeprowadzi tradycyjnie już zbiórke krfwi i rejestrację potencjalnych dawców szpiku, a  W Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych można będzie zbadać poziom cukru i wykonać pomiar ciśnienia krwi.

 

  1. Finał WOŚP zakończy Światełko do Nieba o godzinie 20, przy kinie.
Poprzedni artykułUlica Różana w Polkowicach jest już gotowa
Następny artykułCałodobowa opieka chirurgiczna
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651