Możesz wylicytować “fotel burmistrza”!

0
984

Dzisiaj całe Polkowice grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab przy Polkowickim Centrum Animacji przygotował sporo atrakcji, a wśród nich znalazły się m.in. warsztaty plastyczne i koncerty. Można również licytować gadżety i “wośpowe” upominki. Do wylicytowania jest również “Dzień w fotelu burmistrza Polkowic”.

Orkiestrowe granie nie ominęło i w tym roku Polkowic. 90 wolontariuszy przez cały dzień kwestuje na ulicach miasta i wsi, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sztab działający przy Polkowickim Centrum Animacji przygotował mnóstwo atrakcji artystycznych i kulturalnych.

W tym roku wylicytować można również “Dzień w fotelu burmistrza Polkowic”. Link do aukcji znajdziecie tutaj: Dzień w fotelu burmistrza Polkowic. Osoba, która wylicytuje “dzień w fotelu burmistrza” będzie miała okazję zwiedzić polkowicki ratusz, wziąć udział w briefingu prasowym, poprowadzić naradę z dyrektorami wydziałów, odbyć “burmistrzowską” wizytę w jednej z jednostek oraz skontrolować przebieg na gminnych inwestycjach. Licytacja zakończy się 20 stycznia. Termin odbioru nagrody zostanie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji.

Orkiestrowe granie zakończy tradycyjne “Światełko do nieba”  o godzinie 20, przy polkowickim kinie.

Do tej pory udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych, a w czasie zbiórki krwi 78 osób oddało krew, co dało 35l 100 ml krwi. Zarejestrowało się również 15 potencjalnych dawców szpiku kostnego. 

fot. PCA