Znęcał się nad rodziną, teraz grozi mu do 5 lat za kratami

0
1086

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Radwanice. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się fizycznie i psychicznie nad członkami swojej rodziny. 25-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy Rewiru Dzielnicowych w Radwanicach i usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Polkowiccy śledczy zatrzymali 25- letniego mieszkańca gminy Radwanice, który od ponad 4 lat znęcał się nad swoimi rodzicami i siostrą.  Sprawca będąc przeważnie pod wpływem działania alkoholu prowokował szarpaniny, a w domu nie brakowało wyzwisk oraz gróźb pozbawienia życia.

-Mężczyznę zatrzymali radwaniccy dzielnicowi, po czym 25-latek usłyszał zarzut znęcania się. Prokuratura Rejonowa w Głogowie po analizie zebranego przez polkowickich funkcjonariuszy materiału dowodowego, zastosowała wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do osób pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia zajmowanego wspólnie z rodziną lokalu. Mężczyzna został objęty również policyjnym dozorem

– informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

 

Poprzedni artykułWicestarosta polkowicki umyje auto. Licytuj z WOŚP
Następny artykuł26- letni miłośnik perfum usłyszał zarzuty
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651