Kolejny sukces polkowiczanina

0
1898

Paweł Mikołajewski to  srebrny medalista Pucharu Europy i mistrz Polski w karate i kickboxingu. 12 stycznia walczył o  o Mistrza Polski w kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Polkowiczanin nie stanął tym razem na podium, ale dostał zaproszenie  na zgrupowanie kadry.

To były VII Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Sztuk Walk WKSF i UFR w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach startowało ponad 300 zawodników z całej Polski. Nasz polkowicki mistrz nie stanął tym razem na podium i zajął 4 miejsce, ale jego wysiłek został doceniony. Paweł Mikołajewski został zaproszony na zgrupowanie kadry.

-Czekanie na pierwsze starcie bardzo się przedłużało. Czekałem na pierwsza walkę ponad 10 godzin. W ciągłym hałasie panującym na hali. A to wszystko ze względu na ilość ludzi startujących na zawodach- wspomina Paweł Mikołajewski.

-Sztuki walki mogą być niezłą odskocznią od codziennego stresu i emocji, które wychodzą podczas codziennej służby– dodaje.

Kolejne starcie mistrza już 17 marca w karate kyokushin.