Burmistrz Polkowic odda na dzień swój fotel

0
1492

Zakończyła się licytacja ogłoszona przez Burmistrza Polkowic w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkanka gminy Polkowice wylicytowała „Dzień w fotelu burmistrza” za 999 złotych.

Zwyciężczyni licytacji będzie mogła wziąć udział m.in. w briefingu prasowym, kontroli gminnych inwestycji i naradzie dyrektorów wydziału.

-Bardzo się cieszę, że mogliśmy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cel szczytny i bardzo się cieszę, że licytację wygrała jedna z mieszkanek gminy Polkowice– mówił Łukasz Puźniecki burmistrz Polkowic. –Razem ze mną, oprócz spotkań z dyrektorami wydziałów, będzie miała okazję odwiedzić jedną z jednostek i skontrolować gminną inwestycję– dodaje burmistrz.

Kilka dni wcześniej zakończyła się również licytacja wicestarosty polkowickiego Krzysztofa Nestera. Po umycie przez niego samochodu zgłosi się mężczyzna, który wylicytował usługę za 560 złotych. Przypomnijmy, że podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polkowicach zebrano 44 780, 33 zł.

 

 

Poprzedni artykułZa co wnuczęta kochają swoich dziadków?
Następny artykułPrzywłaszczyła cudzy portfel
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651