Zatrzymali włamywacza

0
842

Policjanci z Polkowic zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za liczne włamania do piwnic, do których doszło w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy w centrum miasta. 33-latek kradł wszystko co stanowiło dla niego jakąkolwiek wartość. Podejrzany usłyszał 11 zarzutów kradzieży z włamaniem.

 

W ciągu ostatnich dwóch ostatnich miesięcy na terenie Polkowic policjanci odnotowali serię włamań do piwnic w centrum miasta. We wszystkich przypadkach sprawca okradał pomieszczenia z mniej lub bardziej wartościowych przedmiotów, które jak ustalili później policjanci, sprzedawał celem osiągnięcia finansowego zysku.

-Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili dane mężczyzny, który odpowiadał za wymienione czyny. 33-latek został zatrzymany. Policjanci w wyniku kolejnych czynności wykonanych w tej sprawie odzyskali m.in. pochodzący z kradzieży rower, akcesoria wędkarskie, namioty oraz lodówkę turystyczną– mówi st. sierż. Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

Zatrzymany polkowiczanin usłyszał 11 zarzutów kradzieży z włamaniem. Za przestępstwa podejrzany odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.