Powiat walczy o głosy

0
852

Program zdrowotny dotyczący zapobieganiu chorobie nowotworowej płuc w powiecie polkowickim został nominowany do drugiego etapu konkursu „Zdrowy samorząd”. O tym, czy wygra, zdecydują internauci.

Najważniejszy program zdrowotny w ostatnich latach – Zapobieganie chorobie nowotworowej płuc poprzez poprawę dostępności do specjalistycznych badań medycznych oraz wielopoziomową edukację zdrowotną w powiecie polkowickim – nominowany został do drugiego etapu  konkursu „Zdrowy samorząd”, który jest wydarzeniem towarzyszącym IV Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, 7-8 marca 2019 r.).

-Do konkursu organizowanego przez PortalSamorządowy.pl oraz Grupę PTWP nadesłano rekordową liczbę aż 179 programów zdrowotnych, kampanii i akcji z 82 samorządów. Świadczy to o coraz większej aktywności jednostek samorządu terytorialnego w zakresie poprawy stanu zdrowia mieszkańców– informuje Mirosława Myrna-Kudryk, rzecznik prasowy starostwa powiatowego w Polkowicach.

Do konkursu organizowanego przez PortalSamorządowy.pl oraz Grupę PTWP nadesłano rekordową liczbę aż 179 programów zdrowotnych, kampanii i akcji z 82 samorządów. Natomiast do II etapu konkursu zakwalifikowano programy z 30 samorządów. Laureatów poznamy już 1 marca.

Głosować można tutaj: ODDAJ SWÓJ GŁOS