Oddali urzędową limuzynę strażakom

0
1886

Władze Polkowic zdecydowały się przekazać nieodpłatnie urzędowy samochód Komendzie Powiatowej PSP w Polkowicach. Ze służbowej limuzyny wartej ponad 100 tysięcy złotych, korzystali  na co dzień zastępcy poprzedniego burmistrza, Renata Dembek i Arkadiusz Bloch.

Służbowa scoda octavia rocznik 2017 będzie teraz wykorzystywana do celów operacyjnych i zastąpi wyeksploatowany i awaryjny już samochód marki Nissan Pick-up, rocznik 2002.

Podejmujemy w dalszym ciągu działania odchudzania Urzędu Gminy Polkowice. Jeden z takich kroków ma pokazać, że samochody służbowe w gminie Polkowice mogą służyć nie tylko najwyższemu kierownictwu, ale i mieszkańcom, dlatego przekazujemy samochód w ręce Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Polkowicach. Do tej pory użytkowany był przez zastępców burmistrza Polkowic. Chcemy pokazać taki wymiar społeczny tego działania mówił w trakcie sesji Rady Miejskiej Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic.

Dwuletnia skoda będzie teraz wykorzystywana do celów operacyjnych i zastąpi siedemnastoletniego nissana pick-upa, który był  awaryjny i generował duże koszty utrzymania.

Poprzedni artykułSą podwyżki dla sołtysów
Następny artykułSpora kasa na sport
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651