Podwójna wpadka

0
733

Dzielnicowi z Radwanic, a kilka dni później policjanci z Przemkowa zatrzymali tego samego kierującego, który jak się okazało nigdy nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodu. W obu przypadkach badanie narkotesterem wykazało u mężczyzny pozytywne wyniki na obecność narkotyków w jego organizmie.

Dzielnicowi z Radwanic zauważyli na jednej z ulic w Sieroszowicach za kierownicą samochodu mężczyznę, którego styl jazdy wydał im się podejrzany. Jak się później okazało kierowca znajdował się pod wpływem narkotyków. Badanie narkoteterem wykazało w jego organizmie obecność amfetaminy. 24-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami– relacjonuje st. sierż. Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

Zaledwie cztery dni później w Przemkowie funkcjonariusze ponownie zauważyli za kierownicą tego samego mężczyznę i zdecydowali się zatrzymać jego pojazd do kontroli. Tym razem kierowca postanowił, że nie podda się tak łatwo i zignorował sygnały świetlne oraz dźwiękowe radiowozu, rozpoczynając tym samym ucieczkę- dodaje.

Pościg zakończył się po kilkunastu minutach kiedy uciekinier skręci w ulicę Kwiatową w Przemkowie, gdzie policjanci blokując przejazd, uniemożliwili mu dalszą jazdę. Mężczyzna przyznał się, że celowo zlekceważył policjantów.

 

Poprzedni artykułDrużyna AMP futbolu w Polkowicach? To możliwe!
Następny artykułAch, co to był za bal! [FOTO]
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651