Włamywacz zatrzymany

0
852

Policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za włamania do piwnic. 23-latek zabrał z okradanej piwnic sprzęt sportowy oraz wędkarski. Podejrzany ostatecznie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a ponadto był osobą poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową w Lubinie.

Polkowiccy kryminalni Policjanci  ustalili dane mężczyzny, który dokonał włamania do jednej z polkowickich piwnic, skąd ukradł sprzęty sportowy i wędkarski o wartości blisko 3 tysięcy złotych.

Polkowiczanin, który odpowie za to włamanie został ostatecznie namierzony i zatrzymany, choć ukrywał się przed policjantami od dłuższego czasu, ponieważ miał świadomość, że jest poszukiwany przez organy ścigania. Policjanci w wyniku kolejnych czynności wykonanych w tej sprawie odzyskali mienie pochodzące z wymienionej kradzieży m.in. w postaci rakiet do squasza, które zostaną przekazane prawowitemu właścicielowi– mówi st. sierż. Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. 23-letni mężczyzna za przestępstwo, o które jest podejrzany, odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułMarsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych przejdzie ulicami Polkowic
Następny artykułRadny Drobina rezygnuje z pracy w radzie osiedla
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651