[PILNE!] Poleciała prezes PCUZ

5
4748

Rada Nadzorcza Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych – ZOZ S.A. odwołała z funkcji Prezesa Zarządu Panią Beatę Michalewską. Jednocześnie RN powołała na tę funkcję Pana Krzysztofa Jerzego Pawłowskiego.

Krzysztof J. Pawłowski jest absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie. Do tej pory był m. in. dyrektorem Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Miliczu, wiceprezesem Zarządu Polfa Warszawa S.A., dyrektorem ds. ekonomiczno-handlowych Warszawskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa S.A. oraz członkiem Zarządu Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych “Polfa” S.A.

Poprzedni artykułRadny Drobina rezygnuje z pracy w radzie osiedla
Następny artykułŚpiewać w Polkowicach może każdy
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

5 KOMENTARZE

  1. DOSKONALE ROZUMIEMY ZMIANY I SA ONE KONIECZNE ???
    CZEKAMY AŻ NOWY PREZES PRZEROBI TEN ZABYTEK , NA NOWOCZESNĄ PRZYCHODNIĘ . W KTÓREJ BĘDZIEMY MOGLI ZROBIĆ REZONANS CZY TOMOGRAF ???? A TAK ZWANE LABOLATORIUM BĘDZIE NIE TYLKO Z NAZWY ???/ BO TO CO JEST, TO JEST ŻART Z MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA ????/ OGROM ROBOTY JEST KOSMICZNY ????

  2. No to bardzo proszę szanowna redakcję o informację jaki inne intratne stanowisko otrzymała była Pani prezes i za jakie wynagrodzenia?

  3. Już widzę panikę. Niektórym skończą się… Może w końcu ktoś zadba o dobre relacje wśród załogi. Ale najważniejszy to będzie audyt przydatności na stanowisku. Kto ma wiedzę i umiejętności dzisiaj może spać spokojnie i czekać na prawdziwy awans. A kto nie? Cóż. Chyba zabrać się do pracy. Ostatnio byłem w Pcuz i było bardzo duszno. Może czas przewietrzyć ten lokal?

Comments are closed.