Rybikowski zdobył wicemistrzostwo Polski

0
1375

Funkcjonariusz KPP Polkowice Przemysław Rybikowski kolejny raz znalazł się w gronie mistrzów tenisa stołowego. Oficer prasowy polkowickiej komendy zdobył srebrny medal podczas mistrzostw kraju policjantów.

56 zawodników i zawodniczek wystartowało w Mistrzostwach Polski Policjantów w Tenisie Stołowym, które w miniony weekend odbyły się w Wałbrzychu. Dolnośląscy policjanci, którzy byli gospodarzami imprezy, wyraźnie zaznaczyli swój udział już w turnieju drużynowym, gdzie zdobyli brązowy medal. Wśród zawodników do 40 lat tytuł wicemistrzowski wywalczył Przemysław Rybikowski (KPP Polkowice), a w starszej kategorii tuż za podium, na czwartym miejscu uplasował się Ewaryst Zasadziński (KWP Wrocław). Turniej odbył się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadinspektora Tomasza Trawińskiego.

Organizatorem Mistrzostw Polski Policjantów w Tenisie Stołowym – Wałbrzych 2019 pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadinspektora Tomasza Trawińskiego był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

Rybikowski ma już na swoim koncie wicemistrza kraju, dwukrotne mistrzostwo w drużynie oraz trzy mistrzostwa województwa indywidualnie. Reprezentuje barwy GUKS Sokół Jerzmanowa.