Szczupak oddaje swój fotel pod licytację

0
1111
foto: pixabay

Burmistrz Przemkowa oddaje fotel włodarza gminy pod licytację, która prowadzona jest na fejsbukowej grupie “Licytacja dla Kubusia”. Akcja potrwa jeszcze trzy dni.

Internetowa licytacja prowadzona jest dla 4-letniego Kuby Skoczylasa, mieszkańca Przemkowa, u którego wykryto niedawno Ceroidolipofuscynoze typu 2, śmiertelną chorobę, zwaną także demencją dziecięcą. Historię Kubusia możecie przeczytać tutaj:Policjanci proszą o pomoc dla synka ich kolegi Jedyną szansą na przeżycie chłopca, jest kosztowna terapia w Hamburgu. Koszt leczenia wynosi ok 750 tysięcy euro rocznie.

Internauci prowadzą w mediach społecznościowych liczne licytacje, a wśród ofert, jakie można tam znaleźć, m.in. dzień w fotelu burmistrza.

Wszyscy mieszkańcy Przemkowa włączyli się w różne licytacje na facebookowej grupie, która liczy już ponad 3 500 osób. Kwota, którą należy zebrać jest ogromna, każdy stara się pomóc. Ja postanowiłem przekazać na licytację jeden dzień w fotelu burmistrza Przemkowa. Mam nadzieję, że nagroda trafi w dobre ręce i kwota, którą zbierzemy dla Kubusia dzięki temu będzie wysoka. Na zwycięzcę czeka praca od godziny 7 do 15, narada z kierownikami jednostek oraz nielimitowany dostęp do kawy i herbaty mówi Jerzy Szczupak, burmistrz Przemkowa.

Licytacja trwa na fejsbukowej grupie pod nazwą „Licytacja dla Kubusia” jeszcze 3 dni. LICYTACJA DLA KUBUSIA

Poprzedni artykułPowiatowe Targi Edukacyjne
Następny artykułDom Wczasów Dziecięcych już oficjalnie
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651