Kolejna kolizja na ul. Kopalnianej

0
1088

Do kolejnej, groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło na skrzyżowaniu ul. Kopalnianej z ul. Działkową w Polkowicach. Rano zderzyły się tam dwa samochody osobowe, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci ustali, że winę za zdarzenie ponosi kierowca osobowego mercedesa, który nie zastosował się do znaku “STOP” w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia z pojazdem marki renault. 27-letni mieszkaniec Głogowa został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a jego konto powiększyło się o 6 pkt– mówi st. sierż. Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

To już kolejna kolizja w tym miejscu. Niedawno doszło tam również do tragicznego wypadku drogowego, w wyniku którego zmarła 27- latka.   Wniosek o zorganizowanie spotkania w sprawie zaplanowania budowy ronda na skrzyżowaniu tych ulic w pobliżu kopalni Polkowice-Główne, złożył już radny Lepszych Polkowic, Mariusz Zybaczyński.  W spotkaniu mieliby uczestniczyć przedstawiciele Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei (od niedawna ul. Kopalniana jest drogą wojewódzką 331), gminy, a także ZG Polkowice-Sieroszowice i Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poprzedni artykułOpieka wytchnieniowa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym
Następny artykułTrzy miesiące bez prawka [FILM]
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651